Profile aluminiowe

Aluminiowy system modułowy (profile konstrukcyjne z akcesoriami) dają konstruktorom wszechstronne możliwości projektowe.

Profile znajdują bardzo wiele zastosowań, w wielu branżach.

Zapewniamy projekt, wykonanie oraz możliwość całkowitego montażu w miejscu wskazanym przez Klienta.

 

Systemy oparte o profile aluminiowe wraz z akcesoriami umożliwiają różnorodne zastosowanie, dlatego świetnie sprawdzają się w wielu branżach.

Wielu konstruktorów już na etapie projektowania wybiera właśnie tego typu profile wiedząc jak łatwo można je rozbudowywać w przyszłości. 

 

Aluminiowe systemy modułowe są wykorzystywane przy tworzeniu linii produkcyjnych, rozbudowanych stanowisk pracy i stoisk targowych, jako ramy i osłony maszyn, w systemach przenoszenia i transportu czy też w systemach drzwiowych. Zaproponowany przez nas system połączeń sprawia, że tworzenie nawet nietypowych konstrukcji jest niemal nieograniczone i możliwe do zbudowania w krótkim czasie. Jednocześnie cały system działa stabilnie i niezawodnie.

Wśród wielu różnych rozwiązań preferujemy systemy produkowane przez szwajcarską firmę Kanya. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przez zespół Kanya i wysoka jakość ich wyrobów, pozwalają nam realizować nawet nietypowe zlecenia. W katalogu produktów można zapoznać się z dokładnymi parametrami i rozwiązaniami do jakich mogą być stosowane.

Wybierając profile aluminiowe nasi Klienci otrzymują kompleksową usługę, która obejmuje nie tylko sprzedaż systemów aluminiowych, ale też stworzenie ich projektu, wykonanie i montaż w miejscu wskazanym przez Klienta. 

 

Systemy aluminiowe charakteryzuje łatwość montażu i demontażu, możliwość modyfikacji modułów i ich rozbudowy, a także szerokie zastosowanie. 

Modułowość, innowacyjność i elastyczność to bez wątpienia największe atuty systemów opartych o profile aluminiowe. To dlatego są one chętnie wykorzystywane niemal w każdej branży, od przemysłu budowlanego, przez przemysł spożywczy, aż po reklamę.

Zastosowanie profili:
  • ramy i osłony maszyn
  • linie produkcyjne
  • stanowiska pracy
  • systemy drzwiowe
  • akcesoria branży medycznej
Charakteryzują go trzy cechy:
  • modułowość
  • innowacyjność
  • elastyczność

Profile bazy 20 mm

Profile bazy 30 mm

Profile bazy 40 mm

Profile bazy 45 mm

Profile bazy 50 mm