Profile bazy 20 mm

Profile bazy 20 mm
Profile bazy 20 mm
Profile bazy 20 mm

Zastosowanie
Profile bazy 20×20/40 ze względu na relatywnie małe ciężary i wartości wytrzymałościowe gotowe są do wstawienia tylko przy małych obciążeniach np. przymocowanie włącznika krańcowego, filigranowe ramy, małe witryny etc. Przy wszystkich D-profilach z otworami o 6 mm są wstawiane wkładki z gwintem M6 Heli Coil (DIN 8140). Kody obróbkowe: H3/H4. Profile 20×20/40 nadają się jako profile wzmacniające lub profile przylegające za elementami powierzchni, stosowane w połączeniu z profilami osłonowymi serii bazy 30 (patrz rysunek).

Profile bazy 20 mm
Profile bazy 20 mm
Profile bazy 20 mm

Zastosowanie
Małe ramki na obrazy oraz zastosowania dekoracyjne.

Zastosowanie
Profil do zastosowań wielostronnych, który w bardzo prosty sposób może być łączony z profilami bazy 40. Centralny otwór Ø12.1 przeznaczony jest do mocowania dużych złączek PVS, co jeszcze bardziej zwiększa różnorodność możliwości zastosowań.

Specjalne profile

W naszym asortymencie są także specjalne przekroje dla profili uzupełniających osprzęt lub uzupełniające system modułowy profile aluminiowe. Od listew rowkowanych poprzez profile narożne, ale można otrzymać u nas także 19” profile jako pręty lub profile Docięte na długość. Na następnych stronach pokazano takie specjalne przekroje wraz z wymiarami. Kilka tych profili jest surowych w magazynie, ponieważ sami dorabiamy te części do osprzętu i dopiero później są anodowane. Na życzenie klienta wykonujemy także specjalny osprzęt z naszych profili.